Atribuită
Cumpărare directă
Galeata plastic 12L + coada lemn + mop 250 gr. bbc - 12 seturi x 16,00 lei Faras plastic - 12 bucati x 3,00 lei Matura plastic - 12 bucati x 12,00 lei Coada lemn - 12 bucati x 2,80 lei Lavete umede 3 bucati/set - 40 seturi x 4,50 lei Saci menajeri 35L 50 bucati/set - 20 seturi x 3,50 lei Domestos 750 ml. - 25 bucati x 6,20 lei Alcool Sanitar 500 ml. - 40 bucati x 7,50 lei
- Număr anunț
- DA26515697
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- POINT PAPER SRL (CUI 6821978)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.110,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.110,60 RON
- Data publicării
- 07.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.