Atribuită Cumpărare directă

Tuburi de centrifugare sterile, 50 ml, cu baza de sustinere, 100 buc/1 pk si Tuburi sterile Eco ROTH pentru centrifuga, 15 ml, 150 buc/ 1pk

Număr anunț
DA26516563
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII NATIONALE - UNITATEA MILITARA 02648 (CUI 4265868)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
782,54 RON
Valoare atribuită
782,54 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

782,54 RON

din 782,54 RON estimat