Atribuită
Cumpărare directă
Gel dezinfectant pentru maini si suprafete, avizat, fara clatire, bidon 5l BUC 2 155.00 310.00 MLPWHITE-M Manusi examinare, latex, WHITE, M, pudrate, 100 buc/pac PAC 2 41.20 82.40 0106 CHIM-DEZINFECT- dezinfectant suprafete, bidon 5L, "SIDE Profesional" BUC 2
- Număr anunț
- DA26534732
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Intorsura Buzaului (CUI 4202061)
- Furnizor / câștigător
- SIDE GRUP SRL (CUI 15216895)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 512,40 RON
- Valoare atribuită
- 512,40 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.