Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 2 cutii Manusi examinare si protectie Nitrylex, basic, marime XL 10 buc. KLINTENSIV 5L Dezinfectant bactericid si virucid pentru suprafete gata de utilizare

Număr anunț
DA26561319
Autoritate contractantă
TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
35113200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118 RON
Valoare atribuită
1.118 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118 RON

din 1.118 RON estimat