Atribuită Cumpărare directă

Revizie generala motorizare Diesel si reparat sistem franare(Revizie vehicul,Inlocuit filtru aer,inlocuit filtru habitaclu,inlocuit kit distributie,inlocuit kit accesorii,inlocuit set placute frana,verificat eficienta la franare,inlocuit filtru carburant,colectie accesorii,filtru ulei K9K,filtru motorina,element fitrare aer,filtru habitaclu,plaacute frana,Dacia Oil Plus Diesel,kit distributie K9K,garnitura D16,solutie curatat frana)

Număr anunț
DA26518252
Autoritate contractantă
DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT S.A. (CUI 27231643)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50110000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.468,77 RON
Valoare atribuită
4.468,77 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.468,77 RON

din 4.468,77 RON estimat