Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE: 1 COADA TOPOR 90CM#2000000080628 buc 3 5.7983 2 RANGA 1.5 M #2000000214658 #4892004400537 #5949034929008 buc 1 58.7395 3 COADA TARNACOP#2000000112107 buc 1 6.6387 4 COLIER PLASTIC 4.8X368 NEGRU #5949024714577 buc 1 15.5462 5 PUN 50 MICR+ ECOTAXA0.15LEI#5999525100010 buc 1 0.8403 6 COLIER PLASTIC 3.6X292 NEGRU (100BUC-PAC)#5949024714447 buc 1 8.3193 7 COLIER PLASTIC 4.8X203 ALB (100BUC-PAC) #5949024714508 buc 1 7.479 8 INTR.SIMPLU 10 AX ALBBLIS SEDNA #8690495019841 buc 1 15.8824 9 MULTIMETRU DIGITAL UT131B UNI-T #6935750513262 buc 1 49.1597 10 EMAIL IDEEA ROSU 0.75L E51240 KOBER #5946046002439 buc 1 16.7227 11 EMAIL IDEEA ALB POLAR 0.75L KOBER E51101#2000000097060/5946046002392 buc 1 16.7227 12 DILUANT D551 0.9L KOBER #5946046115658 buc 1 8.3193 13 PROKUM PELET 150G CUTIE #6424213004459 buc 2 5.4128 14 TEAVA PATRATA 40X40X3 (6ML-BUC)#2000000280424 ml 12 13.437 15 TEAVA SUDATA.NEAGRA 1 1.4X2.9 (6ML-BUC)#2000000305349 ml 6 12.1849 16 FOLIE 4200 X 0.12 CT#2000000085388 buc 2.2 5.4622
- Număr anunț
- DA26560657
- Autoritate contractantă
- Comuna Cristesti (CUI 4323357)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 478,96 RON
- Valoare atribuită
- 478,96 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.