Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de traducere și interpretariat, acoperind următoarele domenii: juridic, tehnic, economic, medical, literar. Serviciilede traducere acoperă inclusiv limbile rare: japoneza, chineza, araba, ivrit, maghiara, olandeza, portugheza, polona, bulgara, turca, greaca, ceha, sârba, slovaca, slovena, ucraineana, macedoneana, hindi, daneza, suedeza, norvegiana, vietnameza, servicii de traducere /pagina =50 lei (romana ,ucraineana si engleza ) servicii de interpretariat 50 lei ora (ucraineana -romana )
- Număr anunț
- DA26544047
- Autoritate contractantă
- COMUNA CANDESTI (CUI 15676397)
- Furnizor / câștigător
- GRAPHIK AGENCY SRL (CUI 28209890)
- Cod CPV
- 79530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.