Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Xerox B205, laser monocrom, A4, 30 ppm, Retea, Wireless, AirPrint (Alb) Imprimanta laser monocrom HP Neverstop 1000w, A4, USB, Wi-Fi, 20ppm (Alb)

Număr anunț
DA26535008
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.384,87 RON
Valoare atribuită
1.384,87 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.384,87 RON

din 1.384,87 RON estimat