Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 8283 CUTIE MENU 2 compart. EPS 100/set 240*220*75 set 10,00 X 24,67 RON fara TVA / set 2 8151 SET TRIS (furculita+cutit+lingura+servetel) 100/set set 10,00 X 22,48 RON fara TVA / set 3 8127 PAHARE 200ml albe 100/set Italia set 10,00 X 5,81 RON fara TVA / set 4 90020421 CAPACE PAHAR ALB EPS 1000/bax pt 12,16,20 OZ bax 1,00 X 183,13 RON fara TVA / bax 5 90020247 PAHAR ALB 473ml EPS 500/bax ciorba 16OZ bax 2,00 X 128,33 RON fara TVA / bax

Număr anunț
DA26537608
Autoritate contractantă
COMPLEX DE SERVICII PENTRU PERSOANE ADULTE CU HANDICAP ROMAN (CUI 2613974)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39222000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
969,39 RON
Valoare atribuită
969,39 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

969,39 RON

din 969,39 RON estimat