Atribuită Cumpărare directă

TUBURI CU TEHNOLOGIE LED INDUSTRIALE SI TUBURI NEON SIMILARE CU PROTECTIE PENTRU SUPRAINCALZIRE ALIMENTARE 220-240 VOLTI, TEHNOLOGIE BANDA LED SAU GAZ NEON 18 SI 36 W,

Număr anunț
DA26521332
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat