Atribuită Cumpărare directă

Surubelnita de impact 18v 1*2 ah li ion 160mm Bara magnetica - Briceag - Surubelnita unghiulara - 8 burghie pentru metal HSS-R Ø 2-6 mm - 9 burghie pentru piatra Ø 4-10 mm - 8 burghie pentru lemn Ø 3-10 mm - 2 burghie plate Ø 16/20 mm - 29 capete de surubelnita L=25 mm - PH 0/1/2/2/3 - PZ 0/1/2/2/3 - S4/5/6/7 - T10/10/15/15/20/20/25/25/30/30/40 - H3/4/5/6 - 6 chei tubulare Ø 6/8/9/10/11/13 mm - Zencuitor conic si suport magnetic pentru capetele de surubelnita - Dimensiuni pachet: 320 x 60 x 225 mm

Număr anunț
DA26517985
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI FAGARAS (CUI 4384419)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
44512000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
542,03 RON
Valoare atribuită
542,03 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
10.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

542,03 RON

din 542,03 RON estimat