Atribuită Cumpărare directă

Ulei Hidraulic HM46 = 12 RON/L x 60 L = 720 RON Ulei motor autoturisme SAE 10W40 = 18.45 RON/L x50 L = 922.5

Număr anunț
DA26511167
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI 23719936)
Furnizor / câștigător
NEXT INDUSTRY S.R.L. (CUI 29442442)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.642,50 RON
Valoare atribuită
1.642,50 RON
Data publicării
06.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.642,50 RON

din 1.642,50 RON estimat