Atribuită
Cumpărare directă
pachet alimente NUMAR DE REFERINTA: 649707181 PRET DE CATALOG: 1.355,36 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: bucata COD SI DENUMIRE CPV: 15800000-6 Diverse produse alimentare (Rev.2) DESCRIERE: SPATA P.DEGR.DEZ.CONG.KG CARNE TOCATA PORC CONG.KG BANANE CI.CCA.18KG C.I PORTOCALE ZA KG C.I POMELO CN KG C.I VARZA ALBA RO KG CI VARZA ALBA RO KG CI MARAR LG RO C.I ARDEI GRAS BIANCA RO KG C ARDEI KAPIA ROSU RO CII V HOME G.CIUPERCI TAI300G D ALE G.COMP.PIERS.DEC.10 D ALE GURII CASTR.OT.680G OLY.PASTA 28-30%TOM720G FUCHS CONDIM.PILAF 20G PION NAP.CR.ARAHIDE 1KG PRIM.F.FR GLZ.CCO.1,5KG PULPE SUP.CU OS SI P.CASE PULPE SUP.CU OS SI P.CASE PULPE SUP.CU OS SI P.CASE NAPOLACT SMANTANA PRIMA25 PRIMA SMANTANA 25% 300G DERONI OREZ ORIGINAL 1KG OET.BUD.CIO.50G 4LAPRET3 BRAVO DROJDIE PROASPATA 5 mai putin
- Număr anunț
- DA26545416
- Autoritate contractantă
- CENTRUL FINANCIAR GRADINITA PP NR 20 ARAD (CUI 3520083)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15800000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.355,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.355,36 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.