Atribuită Cumpărare directă

1 Cif crema 500ml original buc 10 2 Bureti Vase Zorex buc 10 3 Stergator geam aluminiu buc 2 4 Pronto spray 300ml antistatic iasomie buc 3 5 Domestos 750ml fresh pine buc 12 6 Detartrant 1l galben bidon 6 7 Hartie igienica 40/set roz set 20 8 Hartie prosop 350g Brio buc 8 9 Saci menaj 35l grosi rola 30 10 Saci pubela 240l grosi rola 10 11 Galeata storcator ovala 12l buc 9 12 Mop bumbac 250g buc 18 13 Coada lemn filetata 1m buc 10 14 Matura plastic Europeea buc 8 15 Faras sterk buc 2 16 Cos hartie sterk buc 4 17 Manusi menaj M/L per 12 18 Manusi unica folosinta transparent 100/set set 5 19 Sapun lichid 5L buc 7 20 Detergent suprafete lemn Wood Flor 5L buc 3 21 Lavete bumbac color buc 100 22 Rezerva Clin geam Crystal buc 14.251 23 Detergent lichid pt geam 5l buc 2 PUR 750 1 BUC KIT TRUSA SANITARA 1 BUC

Număr anunț
DA26537546
Autoritate contractantă
Școala Gimnazială Voila (CUI 29476895)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI 25522123)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.870,71 RON
Valoare atribuită
1.870,71 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.870,71 RON

din 1.870,71 RON estimat