Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale si produse pentru asigurarea curateniei in incinta Parcului Acvatic Calimanesti format din urmatoarele produse: - alcool sanitar 70% vol, 500 ml – 10 buc; - săpun lichid 5000ml diverse arome – 4 buc; - solutie pentru curățat geamuri, 5000 ml – 2 buc; - cremă de curățat pentru suprafete dure, 500ml – 10 buc; - solutie de curatat si dezinfectat suprafete, 750 ml, care combina o mare putere de curatare cu maxima eficienta bactericida, eliminand 99,9% din germeni si bacterii, tip aplicare pulverizare – 5 buc; - tablete pentru WC care curata si igienizeaza toaleta, anticalcar, igienic de folosit, ambalate in celofan solubil in apa, 4 buc/set – 5 buc; - saci menajeri 120 l, culoare neagră, minim 15 buc set, 20 seturi; - saci menajeri 60 l, culoare neagra, 20 buc/ set, 20 seturi; - saci menajeri 20l, culoare neagra, 20 buc/set, 10 seturi; - hârtie igienică culoare alba, 2 straturi - 250 role Produsele vor fi ridicate din Ramnicu Valcea de catre unul din reprezentantii Serviciului Public de Turism, Agrement si Servicii.
- Număr anunț
- DA26538874
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE TURISM, AGREMENT SI SERVICII (CUI 40170780)
- Furnizor / câștigător
- OBIECTE SANITARE SRL (CUI 12259956)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 836,78 RON
- Valoare atribuită
- 836,78 RON
- Data publicării
- 09.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.