Atribuită
Cumpărare directă
IVEX GEAM MENTA PULV.750 DUCK AN.AQUA BLUE AP40G 2 ALUFIX ECON.SACI MEN.60L NEVE H.IG.CEL.2STR.6X170 ROLA PROFESIONALA 100M 2S DOMESTOS PINE FRESH 2L DETOLL SAP.LIC.REZ.SENS.7 PROTEX SAP.LICHID 300ML NIVEA CR.MAINI REPAIR3IN1 PERIND GAL.DREPT.CU STORC TPS REZ.MOP VASCOZA 110G
- Număr anunț
- DA26569494
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV ARAD (CUI 3519755)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 445,34 RON
- Valoare atribuită
- 445,34 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.