Atribuită Cumpărare directă

ITP autovehicule cu MMAT mai mare de 3,5 tone : CJ-16-WWK, CJ-16-WWP, CJ-16-WWT.

Număr anunț
DA26549466
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
658,74 RON
Valoare atribuită
658,74 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

658,74 RON

din 658,74 RON estimat