Atribuită Cumpărare directă

Scaun ergonomic cu brațe Confort LX

Număr anunț
DA26547362
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
413,28 RON
Valoare atribuită
413,28 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,28 RON

din 413,28 RON estimat