Atribuită Cumpărare directă

Tuburi Tenax pentru desorbtie termica (set 10 bucati)

Număr anunț
DA26523749
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02512/C (CUI 4193044)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.338 RON
Valoare atribuită
3.338 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.338 RON

din 3.338 RON estimat