Atribuită Cumpărare directă

CEAPA MORCOV TELINA PASTARNAC PATRUNJEL RADACINA BANANE BORS CARTOFI USTUROI USTUROI GRANULAT MAZARE VARZA ALBA LAMAI ARDEI GRAS CONOPIDA PERE PRUNE LEUSTEAN VERDE MARAR VERDE PATRUNJEL VERDE

Număr anunț
DA26531838
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI DRAGAN (CUI 29097506)
Furnizor / câștigător
DOCLAM SRL (CUI 17871661)
Cod CPV
03221113-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,44 RON
Valoare atribuită
770,44 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,44 RON

din 770,44 RON estimat