Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE INCALZIRE conform anunaţ SICAP - ADV 1175035 din 09.10.2020 şi oferta de preţ din data de 12.10.2020.

Număr anunț
DA26568580
Autoritate contractantă
MINISTERUL APĂRĂRII NAŢIONALE - UNITATEA MILITARĂ 01915 CRISTIAN (CUI 41289292)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44115220-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.777,50 RON
Valoare atribuită
7.777,50 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
13.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.777,50 RON

din 7.777,50 RON estimat