Atribuită Cumpărare directă

HP Canon Model compatibil LBP7010 LBP7018 Color LaserJet CP1025 Color LaserJet CP1025n Color LaserJet CP1025nw TopShot LJ Pro M275nw TopShot LJ Pro M175a TopShot LJ Pro M175nw Consumabil Compatibil Randament pagini 1000 Culoare Magenta HP Canon Model compatibil LBP7010 LBP7018 Color LaserJet CP1025 Color LaserJet CP1025n Color LaserJet CP1025nw TopShot LJ Pro M275nw TopShot LJ Pro M175a TopShot LJ Pro M175nw Consumabil Compatibil Randament pagini 1000 Culoare Galben HP Canon Model compatibil LBP7010 LBP7018 Color LaserJet CP1025 Color LaserJet CP1025n Color LaserJet CP1025nw TopShot LJ Pro M275nw TopShot LJ Pro M175a TopShot LJ Pro M175nw Consumabil Compatibil Randament pagini 1000 Culoare Cyan HP Canon Model compatibil LBP7010 LBP7018 Color LaserJet CP1025 Color LaserJet CP1025n Color LaserJet CP1025nw TopShot LJ Pro M275nw TopShot LJ Pro M175a TopShot LJ Pro M175nw Consumabil Compatibil Randament pagini 1200 Culoare Negru

Număr anunț
DA26522191
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORT FEROVIAR "ANGHEL SALIGNY (CUI 4375186)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC STANDARD PREST SRL (CUI 9178894)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
773,04 RON
Valoare atribuită
773,04 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
08.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

773,04 RON

din 773,04 RON estimat