Atribuită
Cumpărare directă
BioVue AHG Poly (IgG, C3b, C3d) pentru teste neenzimatice: - Test coombs direct - Test Coombs indirect - depistaj si identificare anticorpi iregulari - teste de compatibilitate depistarea antigenului DW - Principiul testului: aglutinare in coloana cu microbile de sticla, aflate in suspensie intr-un mediu ce contine antiglobulina polispecifica anti-umana (pentru depistare si indentificare anticorpi iregulari antieritrocitari prin test Coombs Indirect, test Coombs Direct, teste de compatibilitate si determinare variante antigenice (D)slabe prin test Coombs Indirect. - 1 cutie = 20 casete BioVue pt. Grupaj sanguin ABO/RH:Caseta cu sase coloane ce contine : Anticorpi monoclonali Anti-A, Anti-B, Anti-AB, Anti-D, Anti-CDE, Control; - Principiul testului: aglutinare in coloana cu microbile de sticla, aflate in suspensie intr-un mediu ce contine reactivul specific antigrup, pe parcursul unei centrifugari standardizate in centrifuga specifica timp de 5 minute. - 1 cutie = 20 casete
- Număr anunț
- DA26554405
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal de Urgenta Pascani (CUI 4701371)
- Furnizor / câștigător
- ROTEST SRL (CUI 13362371)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.940 RON
- Valoare atribuită
- 2.940 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.