Atribuită
Cumpărare directă
Cuve sticla drum optic 10 mm – Hellma Analytic – marcaj GALBEN OG. Article No.: 6030-10-10 Cuvette Type 6030 – Macro cells Article No. 6030-10-10 Measuring method Absorption cells Remarks with PTFE lid Material Color Code OG Wavelength range VIS (360 - 2500 nm) Optical path length 10 mm Volume 3500 µl Outside dimensions Height 45 mm Width 12.5 mm Depth 12.5 mm Inside dimensions Width 9.5 mm Base thickness 1.5 mm Center Height 8.5 - 20 mm Number of windows 2 Polarimetric checking not possible Transmission matched optional possible
- Număr anunț
- DA26549642
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI 11171693)
- Cod CPV
- 44618500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 761,80 RON
- Valoare atribuită
- 761,80 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.