Atribuită
Cumpărare directă
Lampa bactericida U.V. 2 X 55W cu suport mobil - Domenii utilizare: medical, alimentar, HoReCa, zootehnic, veterinar, cosmetic, educational, casnic, office - Suprafata maxima dezinfectata: 45 m patrati - Dimesiuni lampa: 940 x 200 x 40 - Greutate: 2,25 kg - Microorganisme distruse: bacterii, virusuri, spori de mucegai, drojdii, alge, protozoare - Realizarea unui microclimat lipsit de virusi, spori de mucegai sau bacterii - Igiena si protectia mediului fara utilizarea produselor chimice - Marirea termenului de valabilitate a produselor alimentare - Eficacitate mare: dezinfectie 99,999 % a microorganismelor - Nu produc ozon sau alti compusi secundari, chimici sau fizici - Durata mare de functionare - Intretinere usoara, consum mic de energie - Usor de instalat si de utilizat, - Se poate folosi si in prezenta personalului - produsele prezinta certificate care atesta calitatea si conformitatea cu standardele internationale
- Număr anunț
- DA26489868
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
- Cod CPV
- 31521000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.880 RON
- Valoare atribuită
- 3.880 RON
- Data publicării
- 02.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.