Atribuită Cumpărare directă

Se achizitioneaza detergent multifunctional 750ml - 25 buc si lavete universale 36x40cm, 3 buc/set -25 de seturi.

Număr anunț
DA26561286
Autoritate contractantă
Municipiul Craiova (CUI 4417214)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
403,25 RON
Valoare atribuită
403,25 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

403,25 RON

din 403,25 RON estimat