Atribuită
Cumpărare directă
Proiect ”Donație autospecială cu scară din patrimoniul existent IGSU pentru DSE) Republica Moldova” – Secțiunea Europa, 2 – Republica Moldova, poziția 2.6 (7) din Planul anual de acțiune RoAid aferent anului 2020, Cod CPV 79419000-4 - Servicii de consultanță în domeniul evaluării
- Număr anunț
- DA26569949
- Autoritate contractantă
- Agentia de Cooperare Internationala pentru Dezvoltare (CUI 38280684)
- Furnizor / câștigător
- KRONCONSULT S.R.L. (CUI 42230994)
- Cod CPV
- 79419000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.370 RON
- Valoare atribuită
- 2.370 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.