Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitie pentru Directia Generala de Arhitectura Peisagistica si Monumente de For Public 10 abonamente de voce mobila, 6 dintre acestea avand nelimitat minute si sms national si roaming SEE, nelimitat date nationale si SEE, minute catre relele mobile ALL World si alte 4 abonamente cu beneficii nationale si roaming SEE. Costul lunar 291 EURO + tva, respectiv 1437 lei+tva Pentru pretul de catalog 1 euro = 4.9391 ron, curs Vodafone din 06.10.2020 Data de incepere a contractului este 10.11.2020
- Număr anunț
- DA26533938
- Autoritate contractantă
- Direcția Generală de Arhitectură Peisagistică și Monumente de For Public (CUI 42802522)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64212000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.488 RON
- Valoare atribuită
- 34.488 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.