- Număr anunț
- DA26548734
- Autoritate contractantă
- COMUNA ALUNIS (PRIMARIA ALUNIS) (CUI 4662981)
- Furnizor / câștigător
- BRIGADIERUL S.R.L. (CUI 17060392)
- Cod CPV
- 45453000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.415,57 RON
- Valoare atribuită
- 4.415,57 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.