Atribuită Cumpărare directă

Bocanci protectie cu bombeu metalic S1 PENTRU SECTIA SALUBRIZARE CAI PUBLICE - MARIMEA 36 = 17 PERECHI MARIMEA 37 = 25 PERECHI MARIMEA 38 = 18 PERECHI MARIMEA 39 = 16 PERECHI MARIMEA 40 = 19 PERECHI MARIMEA 41 = 29 PERECHI MARIMEA 42 = 19 PERECHI MARIMEA 43 = 17 PERECHI MARIMEA 44 = 6 PERECHI MARIMEA 45 = 1 PERECHE

Număr anunț
DA26518092
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
ROMIMPEX SRL (CUI 146082)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.492,28 RON
Valoare atribuită
9.492,28 RON
Data publicării
07.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.492,28 RON

din 9.492,28 RON estimat