Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE MENTENANTA IT&C (CALCULATOARE, IMPRIMANTE, COPIATOARE SI FAXURI), SISTEME DE ALARMA, SISTEME DE INCENDIU SI SISTEME DE SUPRAVEGHERE VIDEO PENTRU COMUNA SINTANDREI. Pretul lunar este de 504,20 lei plus TVA. Valabilitate contract: 12 luni de la semnarea de catre ambele parti
- Număr anunț
- DA26556205
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANTANDREI (PRIMARIA) (CUI 4794583)
- Furnizor / câștigător
- HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
- Cod CPV
- 50312100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.050,42 RON
- Valoare atribuită
- 6.050,42 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.