Atribuită Cumpărare directă

Cutie arhivare catalog școlar, Cutie din carton dur, dublat, pânză de legătorie, etichetă personalizată, pentru minim 20 cataloage Cutie arhivare diplome/cotoare diplome, Cutie din carton dur, dublat, pânză de legătorie, etichetă personalizată

Număr anunț
DA26556843
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "DECEBAL" DEVA (CUI 4374520)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI 23265350)
Cod CPV
44617100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.090 RON
Valoare atribuită
2.090 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.090 RON

din 2.090 RON estimat