Atribuită
Cumpărare directă
Licente antivirus pentru calculatoarele si serverele din cadrul CJ Vrancea. 130 bucati*3ani -Protectie impotriva amenintarilor care ataca fisiere,site-uri si e-mailul -System watcher si Exploit prevention -Firewall -Blocare a atacurilor din retea -Scanare pentru detectarea vulnerabilitatilor
- Număr anunț
- DA26537261
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 48218000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.915 RON
- Valoare atribuită
- 31.915 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.