Atribuită
Cumpărare directă
1 31209 AMIANO DETERGENT GEAMURI 10L buc 1,00 X 32,84 RON fara TVA / buc 2 10127 AMIANO MINI JUMBO ALB 12/bax 2strat A bax 1,00 X 49,68 RON fara TVA / bax 3 90021527 AMIANO SITA PISOAR FLOWER buc 20,00 X 8,50 RON fara TVA / buc 4 90012839 DR.STEPHAN ASEPTIC GEL DE MAINI DEZINFECTANT 500ML buc 20,00 X 31,65 RON fara TVA / buc 5 90013102 DR.STEPHAN BIO-DRAIN 5L ENZIMATIC buc 1,00 X 165,57 RON fara TVA / buc 6 90013096 DR.STEPHAN FLOOR SPRING 5L buc 3,00 X 46,33 RON fara TVA / buc 7 90016905 LAVETA MICROFIBRA INTREAGA CASA 10/set ROSU set 3,00 X 39,68 RON fara TVA / set 8 10218 MSV MONOROLA 100M 2str buc 30,00 X 8,16 RON fara TVA / buc 9 6110 MSV SACI 35L 15/set SR set 30,00 X 2,75 RON fara TVA / set 10 90016738 PROMO ODORIZANT SERVICE 1L+AIR 750ml PAC 5,00 X 44,75 RON fara TVA / pac 11 16203 PROSOAPE V VERZI 250buc 20set/bax 1strat STANDARD bax 2,00 X 66,19 RON fara TVA / bax
- Număr anunț
- DA26559256
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA ,,CONSTANTIN ARGETOIANU,, (CUI 15153789)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.992,55 RON
- Valoare atribuită
- 1.992,55 RON
- Data publicării
- 12.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.