Atribuită
Cumpărare directă
PAINE ALBA TIP FRANZELA CU SARE AMBALATA SI FELIATA 0,300KG. Paine alba tip franzela 0,300 KG feliata, ambalata si etichetata . Compozitie : faina alba tip 650 , drojdie,sare, apa. Aspect: placut, bine dezvoltat, culoare aurie , crestata. Miezul in sectiune este elastic,format din pori uniformi fara urme de faina neframantata, fara cocoloase. Gust: placut, caracteristic painii bine coapte, fara gust acru,amar sau de mucegai .
- Număr anunț
- DA26560166
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- CLASIC-MODE SRL (CUI 7385648)
- Cod CPV
- 15811100-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.400 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.