Atribuită
Cumpărare directă
Este necesara achizitionarea articolelor de birou pentru a putea desfășura activitățile normale în cadrul instituției și pentru a putea implementa corespunzător proiectele din finanțare europeană nerambursabilă și implicit pentru o bună funcționare a instituției, constând în: TONER HP Q2612A BUC 2 PLIC DL FD BUC 100 TONER KYOCERA TK 1170 BUC 2 MOUSE FARA FIR BUC 1 BOXE HP PC BUC 1 DOSAR INC 1/1 COLOR CU CAPSA BUC 50 DOSAR PVC BUC 50 CD 50/SET SET 1 PIX UM 170 BUC 24 PIX BIC ORANGE BUC 20 HARTIE COPIATOR A4 TOP 25 FILE PROTECTIE A4 SET 2 CAPSE 24/6 BUC 10 LIPICI SOLID 9G BUC 4 MEMORY STICK 16G BUC 2 FLUID CORECTOR KORES BUC 2 BANDA CORECTOARE PELIKAN BUC 8
- Număr anunț
- DA26576732
- Autoritate contractantă
- COMUNA TAMASEU (CUI 15297903)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 42964000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.180,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.180,77 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.