Atribuită
Cumpărare directă
Verificare semestriala autorizata, conf P118/II la hidrant exerior- 10buc *95.10 lei Verificare semestriala autorizata, conf P118/II la hidrant interior- 33buc *95.10 lei Verificat stingator tip P50,conf.OMAI 138/2015-2 buc*84 lei Verificat stingator tip SM50,conf.OMAI 138/2015-1 buc*84 lei Verificat stingator tip P6,conf.OMAI 138/2015-25 buc*23 lei Verificat stingator tip SM6,conf.OMAI 138/2015-10 buc*23 LEI Verificat stingator tip G2,conf.OMAI 138/2015-1 buc*20,24
- Număr anunț
- DA26577145
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA COMPLEX TURISTIC DE NATATIE TARGOVISTE (CUI 35671211)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI 5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.166,54 RON
- Valoare atribuită
- 5.166,54 RON
- Data publicării
- 14.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.