Atribuită Cumpărare directă

Dezinfectant pentru maini pe baza de alcool 75% creat de profesionisti pentru saloanele de infrumusetare dar si pentru uz personal. Beneficii:Solutie pe baza de alcool cu eficienta ridicata se utilizeaza nediluat pentru igienizarea mainilor.Ideal pentru utilizarea frecventa.Nu usuca mainile.Nu necesita clatire. Mod de utilizare:Asigurati-va ca mainile sunt curate si uscate inainte de utilizare.Se toarna 10 ml in palma si se freaca palmele timp de 1 minut.Numai pentru uz extern.A nu se folosi pe rani deschise.Nerecomandat persoanelor alergice la una din componente. Continut: etanol 75%, apa demineralizata, glicerina <1%, parfum. Depozitare: In spatii inchise, uscate, acoperite, aerisite, ferite de actiunea intemperiilor si radiatiilor solare, departe de surse de foc, la temperaturi cuprinse intre 5-25 °C. Precautii: Lichid si vapori inflamabili. Pastrati recipientul inchis etans. A nu se lasa la indemana copiilor. Termen de valabilitate: 36 de luni de la data fabricatiei inscrisa pe ambalaj. Klintensiv Dezinfectant de suprafete gata de utilizare, avizat Ministerul Sanatatii 5L Iti doresti un cabinet sigur, fara microbi? Iti oferim acum dezinfectantul pentru suprafete gata de utilizare. Cu acest nou dezinfectant, puteti igieniza scaunele de tratament, suprafetele uniturilor dentare, piesele de mana (turbina, contraunghi, piesa dreapta), bratele de sustinere a lampilor, instrumentele stomatologice din otel, aluminiu, cupru, silicon sau cauciuc, dar si alte suprafete

Număr anunț
DA26530448
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207,32 RON
Valoare atribuită
207,32 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

207,32 RON

din 207,32 RON estimat