Atribuită Cumpărare directă

tevi laminate 101,6x10 mm, bare la 6 ml teava neagra cmh 3/4"x2,6 mm, bare la 6 ml

Număr anunț
DA26574617
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.282,80 RON
Valoare atribuită
1.282,80 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.282,80 RON

din 1.282,80 RON estimat