Atribuită Cumpărare directă

6984000021507 GARNITURA RACORD FLEXIBIL 3/4 BUC 6.00*0.17 6984000018613 GARNITURA ETANSARE 3/4' BUC 6.00*0.21 5907571512145 BATERIE PERETE TM SOFIT BUC 1.00*147.06 mai putin

Număr anunț
DA26591930
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI 6099702)
Cod CPV
39715300-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,33 RON
Valoare atribuită
149,33 RON
Data publicării
15.10.2020 00:00
Data finalizării
16.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

149,33 RON

din 149,33 RON estimat