Atribuită Cumpărare directă

FOLIE DOCUMENTE A4 CRISTAL SMR, 90mic, set 100buc=5 PIX PLASTIC PENSAN MY TECH - 0,7mm=50 CORECTOR FLUID simplu, PELIKAN=5 MARKER tabla alba+flipchart MILAN - ALBASTRU=72, VERDE=24=86 BURETE MAGNETIC pentru tabla alba, STD=30 FOLIE LAMINARE A4 - 100 microni =5 FOLIE LAMINARE A3 - 100 microni =2 MOUSE GEMBIRD PC sau NB - MUSWB2=3 HARTIE COPIATOR A3 DOUBLE A=5

Număr anunț
DA26542428
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Veniamin Costachi" Sinesti (CUI 17169447)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI 8122852)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.149,75 RON
Valoare atribuită
1.149,75 RON
Data publicării
09.10.2020 00:00
Data finalizării
12.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.149,75 RON

din 1.149,75 RON estimat