Atribuită Cumpărare directă

Laptop Dell Vostro 3501, Intel Core i3-1005G1, 15.6inch, RAM 8GB, SSD 256GB, Intel UHD Graphics, Windows 10 Pro, Black Laptop Dell Vostro 3501, 15.6-inch FHD (1920 x 1080) Anti-glare LED Backlight Non-Touch Narrow Border WVA Display, Black Palmrest without Finger Print Reader, Black color cover for non-touch LCD, 10th Generation Intel(R) Core(TM) i3-1005G1 Processor (4MB Cache, up to 3.4 GHz), Intel(R) UHD Graphics with shared graphics memory, 8GB, 8Gx1, DDR4, 2666MHz, 256GB M.2 PCIe NVMe Solid State Drive, Optical Drive Not Included, 802.11ac 1x1 WiFi and Bluetooth, Drivers for Wireless card 1810, English International Non-Backlit Keyboard - Grey, I/O Ports: 1x RJ 45 10/100/1000 Mbps, 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A port, 1x USB 2.0 Type-A port, 1x Universal Audio Jack, 1x HDMI 1.4 port, 1x Wedge shaped lock slot, 1x SD 3.0 card slot, Dimensions: Height: 18 mm, Width: 363.96 mm, Depth: 249 mm, Starting Weight: 1.90 kg, 45 Watt AC Adapter, 3-Cell Battery, 42WHr (Integrated), Windows 10 Pro 64bit English, Arabic, French, Russian, Turkish, 1Y Basic Onsite Service Upgrade, Y2-3 Basic Onsite Service Extension

Număr anunț
DA26568817
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.042 RON
Valoare atribuită
26.042 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.042 RON

din 26.042 RON estimat