Atribuită
Cumpărare directă
Matura stradala - 2 buc x 48.74 lei galeata pvc 5 litri - 18 buc x 3.36 lei galeata cu storcator - 7 buc x 12.61 lei cos cu pedala 10 litri - 7 buc x 25.21 lei lavete uscate (3 buc /set) - 15 buc x 2.52 lei lavete uscate (5 buc/set) - 8 buc x 4.20 lei biocarpet - 13 buc x 8.40 lei saci menaj 60 litri - 12 buc x 5.04 lei manusi menaj - 12 buc x 4.20 lei saci menaj 120 litri - 8 buc x 7.56 leI
- Număr anunț
- DA26528715
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM NORMAL, NR. 1, ORASUL VALENII DE MUNTE (CUI 29055322)
- Furnizor / câștigător
- PRAHOVEANA FOREST SRL (CUI 22585925)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 774,79 RON
- Valoare atribuită
- 774,79 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 12.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.