Atribuită
Cumpărare directă
Dispozitiv care detecteaza prezenta fumului.* Beneficii: - Functioneaza pe cont propriu, chiar daca nu este conectat la un hub sau gateway. In momentul detectarii fumului, va emite alarma prin sirena inclusa si se va aprinde indicatorul luminos rosu; - Conectabil cu un HUB Zigbee , poate fi parte din scenarii gandite de tine pentru momentul detectarii fumului, trimitand imediat o notificare catre telefonul tau. Specificatii: - Fara fir, conectabil cu un HUB Zigbee (Xiaomi/Aqara Gateway, Samsung SmartThings, etc.); - Portabil, poate fi montat oriunde (se recomanda montarea pe tavan); - Alimentare: baterie CR123A; - Temperatura de functionare: -10 - +55 grade Celsius; - Putere alarma: 80db (la 3 metri distanta). * La achizitia a 12 sau mai multe bucati, se ofera gratuit si 1x Hub Gateway Xiaomi Mi 3 Zigbee & Bluetooth, compatibil Apple HomeKit
- Număr anunț
- DA26534466
- Autoritate contractantă
- Biblioteca Judeteana Lucian Blaga Alba (CUI 5253330)
- Furnizor / câștigător
- MYL2 CONNECT S.R.L. (CUI 40356326)
- Cod CPV
- 31625100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.218,44 RON
- Valoare atribuită
- 2.218,44 RON
- Data publicării
- 08.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.