Atribuită Cumpărare directă

cornier 30x30x3 mm = 25 kg. otel lat 30x5mm, bare la 6 ml tevi rect 15x15x1,5 mm , bare la 6 ml teava rectangulara 20X20x2 mm , bare la 6 ml

Număr anunț
DA26574886
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
560,21 RON
Valoare atribuită
560,21 RON
Data publicării
14.10.2020 00:00
Data finalizării
15.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

560,21 RON

din 560,21 RON estimat