Atribuită Cumpărare directă

Balon cotat 100ml A dop PE Glassco636012920205 Buc 100*23=2300 Balon cotat 50ml A dop PE Glassco636013020204 Buc 100*22=2200 Balon cotat 25ml A dop PE Glassco636013020203 Buc 50*19=950

Număr anunț
DA26558484
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Bihor (CUI 4230398)
Furnizor / câștigător
NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
Cod CPV
33793000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.450 RON
Valoare atribuită
5.450 RON
Data publicării
12.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.450 RON

din 5.450 RON estimat