Atribuită Cumpărare directă

Calculator Pentium DualCore G5420@3,8Ghz Kaby Lake, 4GB DDR4,240Gb SSD,1TB HDD, Sata DVD-RW, Sursa 450W, retea,- Unitate centrala

Număr anunț
DA26533324
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
Furnizor / câștigător
RANET SOLUTIONS SRL (CUI 29460465)
Cod CPV
30213000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.897 RON
Valoare atribuită
16.897 RON
Data publicării
08.10.2020 00:00
Data finalizării
09.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.897 RON

din 16.897 RON estimat