Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: COLEGIUL TEHNIC MIRCEA CRISTEA BRASOV 2) Tip asigurare : CASCO reinnoire C007247058 3) Date despre asigurare/acoperiri: Autovehicul: Dacia SANDERO- UU1BSDA3K47938112– BV22CMC Suma asigurata: 2.589 EUR (12.613,09 lei) Fransize deductibile: • asigurarea se incheie cu urmatoarele fransize: - 0% din suma asigurata in cazul avariei totale si furt total - 0% EUR/eveniment in cazul avariei partiale Riscuri acoperite: - Avarii (conform conditii generale de asigurare); - Asistenta rutiera SILVER - Furt - Autori necunoscuţi, vandalism, animale, - Aspiratia apei in motor - Circulaţia în afara drumurilor publice - Avarii elemente vitrate - Regres RCA - Extinderea retelei de unitati reparatoare 4) Valabilitate: 12 LUNI 5) Prima de asigurare – 1.753,85 Ron (360 EUR) 6) Conditii de plata - integral
- Număr anunț
- DA26568362
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC "MIRCEA CRISTEA (CUI 29439161)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.753,85 RON
- Valoare atribuită
- 1.753,85 RON
- Data publicării
- 13.10.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.10.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.