Atribuită Cumpărare directă

soft registratura permite registrarea si distributia de documente curente in format electronic in cadrul organizatiei.toate documentele sunt pastrate in mod criptat.

Număr anunț
DA26570789
Autoritate contractantă
COMUNA VINDEREI (CUI 3394104)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
48000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat