Atribuită Cumpărare directă

Perfectă pentru zonele supuse la trafic intens, cu grad de uzură ridicat (holuri, camere de copii, camere de hotel, bucătării etc.), dar şi pentru încăperi ce sunt supuse la decontaminări frecvente: spitale, clinici, cabinete medicale. Se recomandă şi peste tapet de tip rugos, în relief sau imprimat, sau din fibră de sticlă. Beneficii: Peliculă ultra-lavabilă - Clasa 1 de rezistenţă la uzură prin frecare umedă - conform SR EN ISO 11998 Durată de viaţă foarte lungă şi aspect „ca nou“ datorită formulei unice Cross-Linking Technology Grad mare de reflexie a luminii comparativ cu o vopsea mată, se recomandă pentru încăperi cu puţină lumină natural Colorare: Computerizat – sistemul Duraziv ColorPRO, într-o gamă extinsă de nuanțe pastel Randament: 40-45 m²/2,5L şi 160-180 m²/ 10L Ambalare: 2,5L/10 (L/găleată) VOPSEA CAUCIUCATA ALBA

Număr anunț
DA26567232
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
CERCOPREST S.R.L. (CUI 17916194)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
416,30 RON
Valoare atribuită
416,30 RON
Data publicării
13.10.2020 00:00
Data finalizării
14.10.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

416,30 RON

din 416,30 RON estimat